Kreanikacja Joanna Rzońca
Joanna Rzońca

Mam na imię Joanna 

Sprawię, że Twój przekaz zachwyci i odmieni odbiorców.

Opracowuję identyfikacje wizualne, wykonuję projekty graficzne i notatki wizualne.
W tym zakresie wspieram kobiety, które budują kameralną ekspercką markę osobistą i dzielą się wiedzą oraz doświadczeniem. Pomagam im tworzyć estetyczne, spójne graficznie i poprawne metodycznie treści.

Dzielisz się swoją wiedzą i wspierasz innych w rozwoju?

Na pewno chcesz, by odbiorcy wynieśli z Twoich treści jak najwięcej i zmienili dzięki nim swoje życie. Twoja wiedza, umiejętności i doświadczenie muszą się więc dobrze prezentować! A to znaczy, że estetyka Twojego przekazu musi iść w parze z odpowiednio dobranymi metodami dzielenia się informacją.

Akademia Kreanikacji

Współpraca ze mną daje Ci gwarancję takiego połączenia – jestem edukatorką i doradczynią metodyczną z 17-letnim doświadczeniem oraz twórczynią graficzną. Sprawdź moje wykształcenie, doświadczenie i osiągnięcia wchodząc do pokoju prasowego!

Pokażę Ci jak efektywnie przekazywać wiedzę, a dla dopełnienia całości wizerunku zaprojektuję dla Twoich informacji wizualne kreacje, które zwrócą na siebie uwagę i zostaną zapamiętane.

Akademia Kreanikacji

Pracuję z kobietami, które chcą się dzielić swoją wiedzą, umiejętnościami oraz doświadczeniem i dla których to działanie jest misją. W ramach Akademii Kreanikacji: 

 • Tworzę oprawę graficzną materiałów edukacyjnych, która wspiera przyswajanie wiedzy (ebooki, workbooki, szablony prezentacji i in.)
 • Przygotowuję notatki wizualne wspomagające uczenie się i zapamiętywanie
 • Wspieram ekspertki dzielące się swoją wiedzą i pomagające w rozwoju osób dorosłych
 • Pokazuję różnorodne, wielozmysłowe sposoby przekazywania treści, różne techniki sporządzania notatek, uczę udzielania profesjonalnej informacji zwrotnej
 • Promuję komunikację twórczą (kreanikację), czyli kreatywną pracę z informacją.
Jeśli..
 • tworzysz treści edukacyjne skierowane do osób dorosłych,
 • dzielisz się wiedzą,
 • podnosisz kompetencje innych i wspierasz ich w rozwoju,
 • chcesz, by Twoi odbiorcy naprawdę skorzystali z Twoich treści i wynieśli z nich jak najwięcej,

to jestem po to, by pomóc Ci osiągnąć jak najlepsze rezultaty!
Twoje działania będą profesjonalne i pomysłowe, przyniosą korzyści odbiorcom, a Tobie radość i satysfakcję.

Aby moje wsparcie było jak najbardziej efektywne, w określonym przedziale czasowym współpracuję tylko z jednym Klientem, by maksymalnie skupić się na jego potrzebach.

Co konkretnie dla Ciebie zrobię?
 • Jeśli pracujesz właśnie nad kursem online i chcesz, by kursanci byli z niego zadowoleni i wynieśli jak najwięcej korzyści, to sprawdź tutaj (link)
 • Jeśli tworzysz edukacyjnego e-booka, który ma w przejrzysty i przystępny sposób dostarczyć wiedzę Twoim odbiorcom, to sprawdź tutaj (link)
 • Jeśli chcesz, by Twoje szkolenia były skuteczne i ciekawe, to sprawdź tutaj (link)
 • Jeśli organizujesz konferencję edukacyjną lub rozwojową, to sprawdź tutaj (link)
 • Jeśli dbasz o własny rozwój i chcesz się wyróżnić, prezentując swoje treści tak, by wpadały w oko odbiorcom, to sprawdź tutaj (link)
Dlaczego warto mi zaufać?

Jestem edukatorką i metodyczką, czyli taką „edukacyjną przewodniczką”. Zajmuję się też tworzeniem grafik i materiałów wizualnych wspierających uczenie się, rozwój i przekazywanie informacji. W tej sferze korzysta z moich usług wiele osób oraz instytucji i firm – m.in. Canva

Oprócz tego, że zdobyłam solidne podstawy teoretyczne, jestem przede wszystkim praktykiem. Sama bardzo lubię się uczyć i wciąż to robię. I oczywiście zawodowo przekazuję wiedzę – licealistom i osobom dorosłym. Bardziej szczegółowe informacje o moim wykształceniu i doświadczeniu zawodowym, znajdziesz w pokoju prasowym” (link).

Znasz Canvę? Jestem w gronie jej Kreatorów!

Tak – nie tylko potrafię tworzyć „cuda w Canvie” (jak wielu innych grafików), ale też pracuję  dla Canvy kreując szablony i elementy (rysunki), które możesz znaleźć w zasobach biblioteki tej platformy.

Tworzę dla Canvy.

W tym ogromnym graficznym pałacu mam swoją twórczą komnatkę, do której serdecznie Cię zapraszam! ☺️
Wystarczy, że wejdziesz na mój oficjalny profil Twórcy i go zaobserwujesz (jest taka opcja!), żeby nie przegapić graficznych nowości, które udostępniam użytkownikom.

To jak? Widzimy się w Canvie?