Akademia Kreanikacji

O mnie

Joanna Rzońca

Mam na imię Joanna i jestem doradcą edukacyjnym.

Edukacja jest moją pasją, bo wierzę, że rozwój, wiedza i poznanie służą wspólnemu dobru.

Dzięki wiedzy połączonej z życzliwością i odpowiedzialnością możemy stać się bardziej świadomi i wrażliwi na potrzeby swoje i innych.
Możemy sprawić, by świat był bardziej przyjaznym dla wszystkich miejscem. A ja chcę go zmienić na lepsze – nie tylko dla siebie, ale też dla moich córek i innych młodych ludzi.

Dlatego wspieram tych, którzy chcą się dzielić swoją wiedzą, umiejętnościami oraz doświadczeniem i dla których to działanie jest misją. W ramach Akademii Kreanikacji skupiam się na rozwoju i uczeniu się osób dorosłych. Pokazuję różnorodne, wielozmysłowe sposoby przekazywania wiedzy, różne techniki sporządzania notatek, uczę udzielania profesjonalnej informacji zwrotnej. Promuję komunikację twórczą (kreanikację), czyli kreatywną pracę z informacją.

Jeśli…

 • tworzysz treści dla osób dorosłych,
 • dzielisz się wiedzą,
 • podnosisz kompetencje swoich odbiorców i wspierasz ich w rozwoju,
 • chcesz, by Twoi odbiorcy naprawdę skorzystali z Twoich treści i wynieśli z nich jak najwięcej,

… to jestem po to, by pomóc Ci osiągnąć jak najlepsze rezultaty!
Twoje działania będą profesjonalne i pomysłowe, przyniosą korzyści odbiorcom, a Tobie radość i satysfakcję.

Aby moje wsparcie było jak najbardziej efektywne, w określonym przedziale czasowym współpracuję tylko z jednym Klientem, by maksymalnie skupić się na jego potrzebach.

Dlaczego znajomość sposobów przekazywania wiedzy jest ważna?
 • Na pewno zdarzyło Ci się spotkać na swojej drodze nauczyciela lub wykładowcę, który był wybitnym ekspertem w swojej dziedzinie, ale jego zajęcia były chaotyczne, niezrozumiałe lub po prostu nudne.
 • Być może też wpadła Ci w ręce książka napisana przez cenionego znawcę jakiegoś interesującego Cię tematu, ale… nie dało się jej po prostu czytać, bo była tak skomplikowana!

W obu przypadkach jako odbiorca zapewne niczego nie wyniosłeś z kontaktu ze specjalistą i nie przekładało się to wcale na wzrost Twojej wiedzy.

Wiesz dlaczego?

Gdyż nie wystarczy wiedzieć, CO mówić, trzeba też wiedzieć, JAK to robić. Na pewno nie chcesz, by zaliczono Cię takich właśnie specjalistów.

W zalewie kursów online, webinarów, e-booków edukacyjnych i warsztatów wyróżnij się tym, że wiesz, jak skutecznie przekazywać wiedzę,

Co konkretnie dla Ciebie zrobię?
 • Jeśli tworzysz właśnie kurs online lub już go masz i chcesz, by kursanci byli z niego zadowoleni i wynieśli jak najwięcej korzyści, to sprawdź tutaj (link)
 • Jeśli tworzysz edukacyjnego e-booka, który ma w przejrzysty i przystępny sposób dostarczyć wiedzę Twoim odbiorcom, to sprawdź tutaj (link)
 • Jeśli chcesz, by Twoje szkolenia były skuteczne i ciekawe, to sprawdź tutaj (link)
 • Jeśli organizujesz konferencję edukacyjną lub rozwojową, to sprawdź tutaj (link)
 • Jeśli dbasz o własny rozwój i chcesz się wyróżnić, prezentując swoje treści tak, by wpadały w oko odbiorcom, to sprawdź tutaj (link)

 

Dlaczego warto mi zaufać?

Jestem edukatorem i metodykiem. Wiem – te nazwy mogą odstraszać, ale wystarczy, że pomyślisz o mnie jako o takim „edukacyjnym przewodniku”, czyli kimś, kto poprowadzi Cię po krętych i pełnych wyzwań szlakach przekazywania wiedzy, do dalszej samodzielnej podróży, podczas której będziesz dzielić się swoją wiedzą.

Oprócz tego, że zdobyłam solidne podstawy teoretyczne, jestem przede wszystkim praktykiem. Sama bardzo lubię się uczyć i wciąż to robię. I oczywiście zawodowo przekazuję wiedzę – licealistom i osobom dorosłym. Bardziej szczegółowe informacje o moim wykształceniu i doświadczeniu zawodowym, znajdziesz w pokoiku prasowym” (link).