Kreanikacja Joanna Rzońca
Joanna Rzońca

Mam na imię Joanna 

Jestem tu dla takich inspiratorek jak Ty!

Wspieram graficznie kobiece Małe Marki.

Pomogę Ci urządzić Twoje miejsca w sieci (strona internetowa, Instagram) tak, byś cieszyła się spójnym wizerunkiem dopasowanym do Twojej osobowości i wyznawanych wartości.

To pozwoli Ci dotrzeć ze swoim przekazem do właściwych odbiorców.

Stworzę też kreacje dla Twojej wiedzy – przygotuję oprawę graficzną dla treści edukacyjnych: składam ebooki, projektuję szablony prezentacji i wykonuję notatki wizualne.

Wierzę w siłę drobnych gestów i małych kroków oraz moc relacji z drugim człowiekiem.

Dlatego właśnie bardzo lubię Małe Marki, szczególnie kobiece. Podziwiam kobiety, które dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją w ramach kameralnej działalności. I mocno im kibicuję!

Skoro tu do mnie trafiłaś, to znaczy, że jesteś jedną z nich 🙂

Akademia Kreanikacji

Wielkie korporacje, anonimowe systemy, boty i automatyzacja – taka rzeczywistość nas otacza.
A Ty nie jesteś pewna czy w takim świecie jest miejsce na Twoją Małą Markę…

Jest!

Masz dwa ogromne atuty: prawdziwe bijące serce i prawdziwą twarz.

Ale wiem też, że mierzysz się z wieloma wyzwaniami:

  • 👉Łączysz prowadzenie swojej Marki z pracą na etacie albo wychowywaniem dzieci. Albo z jednym i z drugim. Twój dzień nie jest z gumy i potrzebujesz ułatwiającego codzienność systemu komunikacji ze swoimi odbiorcami
  • 👉Wiesz, że jeśli chcesz działać w sieci (Instagram, własna witryna internetowa itp.), to potrzebujesz spójnego wizerunku i strategii komunikacji swojej Marki, ale nie do końca masz pomysł i odwagę, by się za to zabrać. I nie jesteś pewna czy Cię na to stać.
  • 👉Słowa „biznes” i „przedsiębiorczość” trochę Cię przerażają, bo Ty chcesz po prostu dzielić się swoją wiedzą i pasją. I wspierać rozwój innych
  • 👉Skupiasz się na działaniu i brakuje Ci czasu na kreowanie wizerunku swojej Marki oraz tworzeniu dla niej kreacji graficznych. Ale wiesz, że ona tego potrzebuje i na to zasługuje!

Wiem, że chcesz zmieniać świat na lepsze.

Zacznij od swojego bezpośredniego otoczenia, małymi krokami, w swoim tempie.

Zbuduj dobre miejsce w sieci, które będzie przyjazne i pożyteczne dla Twoich odbiorców oraz wygodne i bezpieczne dla Ciebie. A inspirujące dla wszystkich.
Spraw sobie wirtualne M3!

Dlaczego warto mi zaufać?

Jestem edukatorką i metodyczką, czyli taką „edukacyjną przewodniczką”. Zajmuję się też tworzeniem grafik i materiałów wizualnych wspierających uczenie się, rozwój i przekazywanie informacji. W tej sferze korzysta z moich usług wiele osób oraz instytucji i firm – m.in. Canva

Oprócz tego, że zdobyłam solidne podstawy teoretyczne, jestem przede wszystkim praktykiem. Sama bardzo lubię się uczyć i wciąż to robię. I oczywiście zawodowo przekazuję wiedzę – licealistom i osobom dorosłym. Bardziej szczegółowe informacje o moim wykształceniu i doświadczeniu zawodowym, znajdziesz w pokoju prasowym” (link).

Znasz Canvę? Jestem w gronie jej Kreatorów!

Tak – nie tylko potrafię tworzyć „cuda w Canvie” (jak wielu innych grafików), ale też pracuję  dla Canvy kreując szablony i elementy (rysunki), które możesz znaleźć w zasobach biblioteki tej platformy.

Tworzę dla Canvy.

W tym ogromnym graficznym pałacu mam swoją twórczą komnatkę, do której serdecznie Cię zapraszam! ☺️
Wystarczy, że wejdziesz na mój oficjalny profil Twórcy i go zaobserwujesz (jest taka opcja!), żeby nie przegapić graficznych nowości, które udostępniam użytkownikom.

To jak? Widzimy się w Canvie?